Net jei ir gyvenate pačiuose švariausiuose namuose – kenkėjai gali atsirasti ir pas jus. Su kenkėjais gali susidurti kiekvienas, o atsiradus kenkėjams nuolat jausite diskomfortą, psichologinę įtampą, kartais – net baimę. Todėl vos pastebėjus nepageidaujamus kenkėjus namuose būtina imtis jų naikinimo.

Kenkėjų naikinimas namuose – ką verta žinoti?

Žinome, kad yra daugybė liaudies papasakotų ir internete aprašytų būdų, kaip kenkėjus naikinti savarankiškai. Tačiau kenkėjų naikinimas patiems gali kelti ir nemalonius jausmus, gali trūkti žinių kaip tai padaryti tinkamai, o naudojant buityje randamas priemones,d dažniausiai, jos ilgalaikės naudos neduoda. Jeigu norite namuose kenkėjų atsikratyti visam laikui – visuomet rekomenduojame kreiptis į kenkėjų naikinimo specialistus. DEZO komanda – Jums padės!

DEZO kenkėjų naikinimo komandos tikslas – išnaikinti kenkėjus, o svarbiausia – užkirsti kelią jų plitimui. Drąsiai kreipkitės – grąžinsime Jums ir Jūsų namams ramybę, komfortą ir džiaugsmą. 

DEZO kenkėjų naikinimo specialistų paslaugos Jūsų namams

Dezinfekcija – įvairių bakterijų, mikroorganizmų naikinimas įvairiomis cheminėmis priemonėmis. Dezinfekciją rekomenduojame atlikti reguliariai – tiek švaros palaikymui, tiek siekiant užkirsti kelią kenkėjų atsiradimui. 

Dezinsekcija – įvairių rūšių kenksmingų vabzdžių naikinimas. Būtina procedūra, jeigu Jūsų namų erdvėse įsikūrė skruzdėlės, tarakonai, blusos, blakės ir panašūs vabzdžiai.

Deratizacija – įvairių graužikų naikinimas specialiomis patikrintomis priemonėmis. Kreipkitės į DEZO specialistus vos namuose pastebite pelių, žiurkių, pelėnų ir kitų graužikų ar jų jauniklių. 

Dezodoracija – nemalonių kvapų pašalinimas namų patalpose. Nemalonūs kvapai namuose gali atsirasti dėl pačių įvairiausių priežasčių, o viena iš priežasčių tikrai gali būti ir patys kenkėjai. 

Jeigu nesate tikri, kurios kenkėjų naikinimo namuose paslaugos Jums reikalingos – drąsiai susisiekite su DEZO komanda, aptarsime Jūsų namų situaciją ir rekomenduosime tinkamiausią kenkėjų naikinimo metodą bei kitas paslaugas. 

DEZO komanda efektyviai, saugiai ir profesionaliai pasirūpins:

 • graužikų naikinimu (pelių, žiurkių ar kt.);
  • volių, molių likvidacija;
  • širšių lizdų likvidacija;
  • uodų naikinimu;
  • sanitarinių ir maisto vabzdžių naikinimu (musių, skruzdžių, blusų, tarakonų, kandžių ir kt.);
  • patogeninių  mikroorganizmų, bakterijų, virusų, grybų ir pelėsių dezinfekavimu ir naikinimu;
  • kitų kenkėjų naikinimu (pagal individualų Jūsų poreikį).

Būkite ramūs ir užtikrinti – pasirinkę DEZO komandą, gausite aukšto lygio, kokybiškas ir profesionalias kenkėjų naikinimo paslaugas. Visuomet įvertinsime esamą situaciją, pritaikysime pačias tinkamiausias kenkėjų naikinimo priemones ir metodus, atliksime būtinas kenkėjų naikinimo procedūras. Sprendžiant kenkėjų problemą namuose, visuomet naudojame tik tokias priemones kurios yra saugios aplinkai ir sveikatai. 

Be viso to, visuomet mielai rekomenduosime būdus, kurie padės užkirsti kelią naujų kenkėjų atsiradimui. 

Kokiuose miestuose DEZO atlieka kenkėjų naikinimo paslaugas?

DEZO komanda įsikūrusi ir kenkėjų naikinimą atlieka ne Vilniuje ir visoje Lietuvoje – pagal Jūsų poreikį atvyksime į kitus didmiesčius ar mažesnius miestelius, regionus, kaimus ir kaimelius. Paskambinkite ar parašykite mums – pasitarsime ir suplanuosime kenkėjų naikinimo procedūrų atlikimą Jūsų namuose.