Kenkėjai verslo patalpose – didžiulė rizika, kurią norint suvaldyti būtinas aukščiausio lygio profesionalumas bei greiti, kokybiški ir patikimi kenkėjų naikinimo sprendimai. Visus šiuos sprendimus Jums užtikrinsime mes – DEZO kenkėjų naikinimo komanda. 

Kenkėjų naikinimas verslui – ką verta žinoti?

Esame lankstūs, profesionalūs, greitai ir kokybiškai dirbantys specialistai, o mūsų prioritetas įgyvendinant kenkėjų naikinimo verslui kontrolę – užtikrinti visapusišką apsaugą nuo kenkėjų, atliekant reguliarius pastatų ir įrenginių patikrinimus, o grėsmės atveju – profesionaliai ir kuo greičiau likviduoti problemą.

Kokias kenkėjų naikinimo paslaugas verslui teikia DEZO komanda?  

Dezinfekcija – įvairių bakterijų, mikroorganizmų naikinimas įvairiomis cheminėmis priemonėmis. Dezinfekciją rekomenduojame atlikti reguliariai – ypatingai tai aktualu ofisuose kur dirba daug žmonių, gamybinėse patalpose, sandėliuose kur laikomos įvairios prekės ir pan.

Dezinsekcija – įvairių rūšių kenksmingų vabzdžių naikinimas. Būtina procedūra, jeigu Jūsų komercinėse patalpose, ofisuose ir kt. erdvėse įsikūrė skruzdėlės, tarakonai, blusos, blakės ir panašūs vabzdžiai. 

Deratizacija – įvairių graužikų naikinimas specialiomis patikrintomis priemonėmis. Kreipkitės į DEZO specialistus vos pastebite pelių, žiurkių, pelėnų ir kitų graužikų ar jų jauniklių komercinėse patalpose ar aplink jas. Patiems išnaikinti šių graužikų nepavyks, ypač jei patalpos yra didelės ar jose laikoma daug daiktų. 

Dezodoracija – nemalonių kvapų pašalinimas. Nemalonūs kvapai namuose gali atsirasti dėl pačių įvairiausių priežasčių, o viena iš priežasčių tikrai gali būti ir patys kenkėjai. Ši paslauga būtina visam verslui, o ypatingai tam, kuris dirba su žmonėmis – juk norite, kad klientai Jūsų komercinėse patalpose jaustųsi maloniai. 

Jeigu nesate tikri, kurios kenkėjų naikinimo paslaugos reikalingos Jūsų verslui – drąsiai susisiekite su DEZO komanda, įvertinsime situaciją pagal Jūsų verslo industrijos specifiką ir pasirūpinsime tinkamiausiu kenkėjų naikinimo metodu nedelsiant. 

Žinome, kad švara, tvarka ir maloni atmosfera būtina kiekvienam verslui – prioritetas kiekvienam verslui, norint išlaikyti aukšto lygio reputaciją ir atrodyti reprezentatyviai prieš savo partnerius, klientus, darbuotojus. Todėl DEZO komanda verslams rekomenduoja kenkėjų naikinimo procedūras atlikti ne tik tuomet, kai kažkur komercinėse patalpose atsiranda kenkėjų, bet reguliariai – tik taip užkirsite kelią kenkėjų atsiradimui. 

Taip pat suprantame, kad kiekvienas verslo sektorius turi savo specifiką. Bendradarbiaudami su DEZO specialistais būkite užtikrinti, kad pagal Jūsų verslo sritį atrinksime efektyviausią kenkėjų naikinimo metodą. 

Mūsų komanda profesionaliai atlieka kenkėjų naikinimo paslaugas tiek mažose, tiek vidutinėse ir stambiose įmonėse, tiek viešose vietose. Mūsų specialistų profesionalumas mums leidžia užtikrinti visapusišką kenkėjų naikinimo verslui kontrolę šių tipų patalpose:

  • prekybos centruose, parduotuvėse ar kitose panašaus tipo komercinėse patalpose;
  • mokyklose ir darželiuose;
  • ligoninėse;
  • kavinėse ir restoranuose;
  • skerdyklose, ūkiuose;
  • viešbučiuose bei apartamentuose;
  • įvairaus tipo poilsiavietėse;
  • fabrikuose/pramoninėse patalpose;
  • butuose/privačiuose namuose;
  • kitose vietose (pagal individualų Jūsų poreikį).

Kenkėjų naikinimas verslui – procedūra, kuri reikalauja ne tik aukščiausio lygio profesionalumo, bet ir gebėjimo visa tai atlikti itin saugiai, greitai bet ir konfidencialiai. Kenkėjai – jautri tema bet kuriam verslui, tad galite mumis pasitikėti – puikiai suprantame konfidencialumo svarbą. 

DEZO kenkėjų naikinimo specialistų komanda dirba tiek Vilniuje, tiek aplinkiniuose ir toliau nuo Vilniaus esančiuose miestuose, miesteliuose, regionuose.  

Norite pasikonsultuoti dėl kenkėjų naikinimo būtent Jūsų verslui? Pasikalbėkime!